INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndahet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar, i japin fund lidhjes së tyre [FOTO]

Ndahet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar, i japin fund lidhjes së tyre [FOTO]

Publikuar më: 20:27 13-02-2020

Boksieri shqiptar, Robin Krasniqi dhe modelja bukuroshe Heidi Lushtaku kanë qenë në qendër të vëmendjes për historinë e tyre të dashurisë.

Në një intervistë të dhënë vitin e kaluar për “RevistaWho.Com” ata treguan se ishin duke kaluar një dashuri si në përalla. Gjithashtu dyshja pranuan se ishin duke menduar seriozisht për kurorëzimin e dashurisë së tyre me një dasmë.

Mirëpo së fundmi diçka e papritur ka ndodhur, Robin dhe Heidi nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe kanë fshirë fotot që kishin së bashku. Nëse bëhet fjalë për një krizë mes tyre apo nëse i kanë dhënë fund lidhjes përgjithmonë mbetet për t’u parë në vazhdim.

D5EC4424-AC81-438C-8C8D-0CC5BDFB0849-600x372.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072848796844482
    array(1) { ["section"]=> string(84) "ndahet-cifti-i-njohur-i-showbiz-it-shqiptar-i-japin-fund-lidhjes-se-tyre-foto-104178" }