INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndahet nga Tea dhe BRAKTIS 'Për'puthen'? Ja VENDIMI që ka marrë Andi dhe reagimi i Teas nuk pritej!

Ndahet nga Tea dhe BRAKTIS 'Për'puthen'? Ja VENDIMI që ka marrë Andi dhe reagimi i Teas nuk pritej!

Publikuar më: 19:26 13-01-2021

Prej më shumë se një jave, Andi i ka munguar emisionit "Përputhen". Në hyrje të puntatës së sotme, Bora Zemani bëri të ditur se ai ka refuzuar komunikimet me produksionin dhe nuk dihet nëse do të vijojë të jetë pjesë e programit.

“Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur me Andin, çfarë e ka bërë të stepet, deri në këtë moment ka qenë shumë korrekt, serioz”, tha Bora.

Në lidhje me çështjen në fjalë u pyet dhe Tea, e cila u shpreh se flet akoma me Andin në Whats App.

“Kam vazhduar komunikimin me Andin, kemi folur përmes Whats App-it, ka qenë goxha sëmurë, ka patur infeksion të rëndë në bajame. Do doja ta lija atë të fliste për hatërmbetjet me produksionin. Nuk dua të them fjalë në emër të tij", u shpreh Tea.

Ajo i di arsyet e vërteta të Andit dhde tregoi se është dakord me këtë 'largim' të tij.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0070309638977051