INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në një lidhje me Anën e Për’puthen? Flet për herë të parë Bardhi i ‘Betohemi’ [VIDEO]

Në një lidhje me Anën e Për’puthen? Flet për herë të parë Bardhi i ‘Betohemi’ [VIDEO]

Publikuar më: 21:29 20-11-2020

Bardhi ishte një ndër të ftuarit të shtunën e kaluar në “Shiko Kush LUAN” dhe menjëherë pas emisionit ai dha intervistën për “After Party”-n e Luana Vjollcës.

Gjatë intervistës reperi i njohur zbuloi disa detaje të ndryshme mbi jetën e tij dhe çfarë ai pëlqen.

Me siguri një ndër pyetjet që mund t’i jenë bërë Bardhit këtë periudhë është: “Je në një lidhje apo “single”?

Reperi së fundmi flitet për një lidhje me bukuroshen e “Për’puthen”, Ana. Mirëpo Bardhi vendosi ta thotë të vërtetën gjatë intervistës në “After Party”-n e Luanës.

Ai u përgjigj se është “single” dhe na zbuloi se preferon më shumë vajzat bjonde dhe jo brunet. Po dhëndër do e shohim në Shqipëri apo Kosovë?

Këto e shumë detaje të tjera Bardhi i zbulon në videon më poshtë:

 

Article Logic
Execution time: 0.0041120052337646