INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në pritje të ëmbël,  Elita Rudi i kthehet formës së saj më natyrale gjatë shtazënisë…[FOTO]

Në pritje të ëmbël, Elita Rudi i kthehet formës së saj më natyrale gjatë shtazënisë…[FOTO]

Publikuar më: 10:47 12-01-2019

Moderatoria e njohur Elita Rudi pret që të bëhet nënë dhe pak nga pak pritjes së ëmbël po i vjen fundi.

Elita ka ndarë shpesh me ndjekësit momente ku ka treguar se si ka ecur peruudha e shtazënisë.Gjatë kësaj kohe nuk është vënë re ndonjë ndryshim i madh në fizikun e moderatores, megjithatë ajo ka vendosur të bëjë vetë një ndryshim në ‘look’-un e saj.

Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ një fotografi dhe ka treguar se është shumë e kënaqur që ka kthyer gjatësinë dhe ngjyrën natyrale të flokëve të saj.

sfghfgjdjc.jpg

Me siguri shtatzënia duhet të jetë një arsye më shumë që e ka shtyrë Elitën të marrë këtë vendim. Të gjithë e dimë se gratë shtatzëna nuk duhet të lyejnë flokët me bojëra të pasura me kimikate, sepse ndikojnë negativisht në formimin e fetusit. Për të mos pasur asnjë lloj problemi, sugjerohet që nënat të zgjedhin një bojë me bazë natyrale dhe 100% pa kimikate.

Article Logic
Execution time: 0.0084769725799561