INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Ngele duke bërë dedikime', Beatrix Ramosaj flet për historinë me Donaldin: 'E vërtetë, por ...'

'Ngele duke bërë dedikime', Beatrix Ramosaj flet për historinë me Donaldin: 'E vërtetë, por ...'

Publikuar më: 19:33 09-08-2022

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ishte së fundmi e ftuar në “Prive Reality”, ku është ndalur te jeta e saj private. 

Ajo ka pranuar se këngët e saj i përshtaten historisë me Donaldin, mirëpo nuk janë dedikim për të pasi janë shkruar më herët.

“Kur ke kaluar gjëra që njerëzit i dinë janë të vetëdijshëm për gjërat që kanë ndodhur normal që i lidhin me atë situatë. Por projektet të paktën dy të fundit ishin të shkruara më herët edhe kanë bërë një ndërlidhje menjëherë, “ngele duke bërë dedikime”. Jo s’i kam bërë ende dedikimet, kur t’i bëj do talleni. Kur sapo dola thoja ‘si të nxjerr unë këngë ndarje kur sa kam nisur diçka’, shkuan si shkuan punët thashë është momenti i duhur, dhe më përshtatej”, është shprehur Beatrix.

 

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0032899379730225