INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ngjarje e rëndë: Modelja e klipit të Majk kryen vetëvrasje, gjendet e pajetë në shtëpinë e saj…[FOTO]

Ngjarje e rëndë: Modelja e klipit të Majk kryen vetëvrasje, gjendet e pajetë në shtëpinë e saj…[FOTO]

Publikuar më: 15:09 11-01-2019

Me siguri të gjithë e keni fiksuar në mendje imazhin e modeles bukuroshe me kaçurrela, që shfaqet në klipin e reperit Majk, “Qikita”.

Ajo quhet Marija Çurçiç dhe ka kryer vetëvrasje në 11 nëntor të 2018-ës. Lajmi është publikuar në mediat serbe, por siç duket ka kaluar pa shumë vëmendje.

xcfgjgh.jpg

Pavarësisht se klipi i këngëtarit u publikua më 30 nëntor, është e dukshme se realizimi i tij është bërë muaj më parë, kur temperaturat ishin të larta.

dfghfgh.jpg

Sipas ‘telegraf.rs’, 25-vjeçarja ka vuajtur prej kohësh nga gjendja e rënduar mendore, por arsyeja që fshihet pas vendimit fatal ende sot nuk është bërë publike. Marija u gjet e vdekur në apartamentin e saj në Beograd, ku ishte varur me një litar, raporton ‘revistawho.com’.

sxdhghj.jpg

Mësohet se ajo ka qenë e njohur si modele dhe imazh i disa ‘club-eve’, por në profesion ishte gazetare.

dfgnghjsdfg.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0070939064025879