INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk është montazh! Marina Vjollca takon aktorin tuaj të preferuar në SHBA dhe shihni çfarë bën ai për të! [FOTO]

Nuk është montazh! Marina Vjollca takon aktorin tuaj të preferuar në SHBA dhe shihni çfarë bën ai për të! [FOTO]

Publikuar më: 22:14 11-01-2019

Marina dhe Getoari ndodhen prej disa ditësh në Shtetet e Bahkuara të Amerikës nga ku po i mahnisin të gjithë fansat me fotot që postojnë.

Çifti kanë marrë pjesë edhe në evente shumë të rëndësishme e kanë pasur fatin të shohin nga afër aktorë hollivudianë. Dhe ditën e sotme Marina ka takuar aktorin e famshëm hollivudian Antonio Banderas i cili e ka nderuar moderatoren me një foto të shkrepur bashkë.

Ka qënë vetë Marina, ajo që ka shpërndarë foton në Instagram, duke e shoqëruar me diçiturën “Më i miri!”.

View this post on Instagram

The Best! @antoniobanderasoficial

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Article Logic
Execution time: 0.0047059059143066