INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk fshihet më! Megi Pojani dhe i dashuri dalin HAPUR në mes të Tiranës!

Nuk fshihet më! Megi Pojani dhe i dashuri dalin HAPUR në mes të Tiranës!

Publikuar më: 17:24 14-04-2021

Showgirl-i Megi Pojani është kujdesur që ta mbajë jetën e saj personale mjaft hermetike. Por mesa duket ka ardhur momenti që të mos fshihet më.

Ndonëse Megi nuk ka folur për jetën e saj private, prej kohësh diskutohej që ishte në një lidhje.

Kryefjala.com ka siguruar një foto të Megi Pojanit me të dashurin e saj, i cili është biznesmen dhe një figurë jo publike.

Ata janë duke pirë kafe me një tjetër dyshe në Tiranë dhe kjo është hera e parë që çifti kapen se bashku. Epo nuk na mbetet gjë tjeter veçse t'i urojmë jetë të lumtur çiftit më të ri në kryeqytet.

59E8E977-A997-48CC-AA04-B5A96EB1CC86-240x300.jpg

D090688A-F2FE-4329-9B08-EF49DCC3D9CB-255x300.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037789344787598