INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ndalet! Noizy, bashkëpunim me artistin e njohur botëror? Ky DETAJ flet shumë! [FOTO]

Nuk ndalet! Noizy, bashkëpunim me artistin e njohur botëror? Ky DETAJ flet shumë! [FOTO]

Publikuar më: 18:34 08-11-2019

Mesa duket lajme të mira do të vijnë për të gjithë fansat e Noizy-t. Reperi thuhet se po punon në fshehtësi me një këngëtar ndërkombëtar dhe këtë gjë e vërteton më së miri ky i fundit. Artisti i njohur është këngëtari italian, Gue Pequeno, i cili ka shpërndarë një Story në Instagram. Ai bën me dije se ndodhet në studio me Noizy-n, ku fansat mendojnë se do ketë një bashkëpunim.

Ne mezi presim këngën, pasi padiskutim do të shndërrohet menjëherë në hit.

ge.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084340572357178
    array(1) { ["section"]=> string(89) "nuk-ndalet-noizy-bashkepunim-me-artistin-e-njohur-boteror-ky-detaj-flet-shume-foto-103060" }