INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Luana Vjollca po bën namin nëpër botë për këtë arsye dhe ndoshta se kishte imagjinuar fare! [FOTO]

Nuk pritej! Luana Vjollca po bën namin nëpër botë për këtë arsye dhe ndoshta se kishte imagjinuar fare! [FOTO]

Publikuar më: 16:29 07-10-2019

Luana Vjollca është padiskutim një ndër femrat më të suksesshme në showbizzin shqiptar dhe këtë e tregon fare mirë popullariteti që ka fituar. Luanën e kemi parë në shumë disiplina të ndryshme, si këngëtare, moderatore, kërcimtare dhe duhet ta pranojmë që ka shkëlqyer në të gjitha.

Këtë të shtunë ishte nata e dytë e spektaklit dhe po ashtu si nata e parë theu çdo rekord shikueshmërie. Video e emisionit ishte më e ndjekura në YouTube jo vetëm në Shqipëri, por edhe në disa vende të botës.

Vetë moderatorja ka shpërndarë në instastory disa foto ku shohim se nata a dytë e spektaklit ishte më e ndjekur në YouTube në Arabi, Turqi, Gjermani dhe Maqedoni.

Moderatorja është ndier vërtetë shumë e lumtur për këtë sukses ndërsa ka falënderuar të gjithë fansat e saj pa të cilët nuk do të isha këtu ku jam sot thotë ajo.

maced.jpg

 

turkey.jpg

 

german.jpg

 

arabia.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0082488059997559