INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Pas ndarjes nga Arbenita, Fero me një tjetër femër në krah?! Kjo video po ÇUDIT fansat! [FOTO]

Nuk pritej! Pas ndarjes nga Arbenita, Fero me një tjetër femër në krah?! Kjo video po ÇUDIT fansat! [FOTO]

Publikuar më: 17:31 08-11-2019

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli duket se i kanë dhënë fund marrëdhënies se tyre vetëm pak kohë pasi modelja u shpërngul në Gjermani për ti qëndruar afër reperit. Modelja përveçse nuk e ndjek më këngëtarin në instagram ka bërë së fundmi disa deklarata që duket se i drejtohen Feros.

Por ajo që na habiti së fundmi është një video që këngëtari e ka postuar në instagramin e tij. Mbrapa tij, gati ngjitur shohim një femër tjetër së cilës nuk i ka zbuluar asnjë gjë përveç flokëve. Nuk e dimë kush është femra misterioze fare pranë këngëtarit, por kjo është hera e parë që ai publikon diçka të tillë, madje mund të themi se një veprim i tillë duket si kundërpërgjigje ndaj modeles dhe deklaratës së saj dy ditë më parë.

Nuk e dimë cili është motivi i ndarjes mes tyre, por mesa duket këtë herë çifti e paska seriozisht.

ronaldo.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072810649871826
    array(1) { ["section"]=> string(106) "nuk-pritej-pas-ndarjes-nga-arbenita-fero-me-nje-tjeter-femer-ne-krah-kjo-video-po-cudit-fansat-foto-103059" }