INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk qenka Kanye! Zbulohet personi misterioz që shoqëroi Kimi në tapetin e kuq të Met Gala 2021

Nuk qenka Kanye! Zbulohet personi misterioz që shoqëroi Kimi në tapetin e kuq të Met Gala 2021

Publikuar më: 18:30 14-09-2021

Kim befason sërish me pamjen e saj!

Ylli televiziv në Met Gala u shfaq e tëra e mbuluar në të zeza përfshi edhe fytyrën, ashtu siç bëri në New York disa ditë më parë.

Kësaj radhe së bashku me Kim u shfaq edhe dikush tjetër po ashtu i mbuluar dhe u pretendua se është Kanye West.

Por në fakt ishte Demna Gvasalia, drejtori krijues i Balenciaga, ai që ishte në krah të yllit botëror e mbuluar e tëra në të zeza.

https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/09/0C882B6E-CFC3-4636-8F0A-757D3591DBAB-124x300.jpeg 124w" alt="" width="306" height="741" class="alignnone wp-image-24696 size-full" style="box-sizing: border-box; height: auto; max-width: 100%;" loading="lazy" />

Article Logic
Execution time: 0.0026731491088867