INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Olsi Bylyku e imitoi, Alba Hoxha reagon publikisht: Avash se…[FOTO]

Olsi Bylyku e imitoi, Alba Hoxha reagon publikisht: Avash se…[FOTO]

Publikuar më: 13:00 06-10-2019

Olsi Bylyku është një ndër aktorët më të mirë shqiptarë të humorit dhe këtë e tregon fare mirë popullariteti që ai ka fituar. E një ndër gjërat që “e qan me lot” është pikërisht imitimi. Një të tillë e ka bërë së fundmi më emisionin e ri “Klanifornia” dhe personazhi që imitioi është pikërisht Alba Hoxha.

“Ore ka lot po them”, -ka shkruar Olsi në postimin e tij në Instagram ku duket duke imituar balerinën bukuroshe. Dhe reagimi i Albës nuk ka munguar po ashtu. “Avash se u këpute”,-ka shkruar ajo, e cila duket se është mësuar tashmë me këtë situatë dhe nuk i bën aspak përshtypje.

Screenshotd.png

Article Logic
Execution time: 0.007641077041626