INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Rina po na mban një sekret dhe këtë na e zbuloi DIVA shqiptare! E shihni këtu! [FOTO]

Pa prisni pak! Rina po na mban një sekret dhe këtë na e zbuloi DIVA shqiptare! E shihni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 12:31 07-11-2019

Prej më shumë se dy javësh, Rina Balaj është larguar nga rrjetet sociale dhe për planet e saj nuk dihet asgjë.

Rina e përdorte Instagram-in si një urë lidhëse me fansat, por tani profili ka marrë emrin e kompanisë që e menaxhoi për një kohë të gjatë “On Records”.

Menaxheri i saj njoftoi se Rina ka shkëputur kontratën me kompaninë dhe karriera e Rinës mbeti në pikëpyetje.

Megjithatë duket se reperja ka plane për t’u kthyer fuqishëm.

Këngëtarja, Adelina Ismaili ka publikuar në Instastory një foto të Rinës dhe tregon se ajo po na mban një sekret.

“Mmm-mm diçka po vjen, diçka po vjen. Vogëlushja ime ka një sekret”, shkruan Adelina mbi foton e Rinës.

ukui.jpg

Vajzat bashkëpunuan në këngën “Qikat”, por ku i dihet mund të kemi një bashkëpunim të dytë nga Rina dhe Adelina.

 

Article Logic
Execution time: 0.0056519508361816