INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Xhensila Myrtezaj me operacione plastike?! Fansat kapin këtë DETAJ dhe s’i lënë gjë pa thënë…[FOTO]

Pa prisni pak! Xhensila Myrtezaj me operacione plastike?! Fansat kapin këtë DETAJ dhe s’i lënë gjë pa thënë…[FOTO]

Publikuar më: 13:52 22-08-2019

Xhensila Myrtezaj është një ndër femrat më të bukura në shoëbizzin shqiptare dhe gjithmonë është pëlqyer për bukurinë e saj natyrale. Shumë herë mund të jetë komentuar, por këngëtarja gjithmonë ka mohuar të ketë bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Por foto e fundit duket se nuk i kanë bindur fansat, reagimet e të cilëve kanë qenë të ashpra. Ata e kanë akuzuar Xhensilën se ka bërë ndërhyrje tek buzët dhe pjesë të tjera të fytyrës. Në disa komente ata kanë evidentuar ndryshimet në fytyrën e këngëtares, duke u shprehur se edhe bukuroshja i është nënshtruar ndërhyrjeve.

 

Vetë këngëtarja ka vendosur të heshtë ndaj këtyre komenteve, duke mos bërë asnjë reagim, por neve të themi të drejtën na duket shumë shumë simpatike.

 

selk.jpg

se.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0060060024261475
    array(1) { ["section"]=> string(116) "pa-prisni-pak-xhensila-myrtezaj-me-operacione-plastike-fansat-kapin-kete-detaj-dhe-s-i-lene-gje-pa-thene-foto-100937" }