INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pak muaj pas ndarjes nga bashkëshortja, reperi shqiptar kapet MAT me të dashurën e re

Pak muaj pas ndarjes nga bashkëshortja, reperi shqiptar kapet MAT me të dashurën e re

Publikuar më: 14:27 12-06-2021

Samir Selimi i njohur me emrin artistik S4MM është kapur mat me një femër që dyshohet të jetë e dashura e re.

Dyshja shihen të përqafuar gjersa dalin nga një dyqan në Zvicër.

Kjo kapje flagrante vjen vetëm pak muaj pasi reperi i dha fund martesës me Filis.

Martesa e S4MM zgjati vetëm dy muaj ndërsa në një paraqitje televizive ai kishte thënë se vazhdon te mbajë kontakte me ish-gruan por çdo gjë ka marrë fund përfundimisht.

E në vetëm pak kohë duket se artisti ka gjetur dashurinë sërish tek një vajzë, e cila tek këto foto nuk identifikohet dhe mbetet e panjohur.

Article Logic
Execution time: 0.0043659210205078