INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Anës, Arsimi i Përputhen ndahet edhe nga bukuroshja, ajo HABIT me deklaratën: S’kishin faj ato gocat…

Pas Anës, Arsimi i Përputhen ndahet edhe nga bukuroshja, ajo HABIT me deklaratën: S’kishin faj ato gocat…

Publikuar më: 17:30 24-08-2021

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Arsim Abduli kishte nisur një romancë të re menjëhere pas ndarjes nga Ana Lleshi me një vazjë të quajtur Pranvera. Dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe në fotografitë e publikuara në Instagram gjërat dukeshin serioze mes tyr.

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme, dyshja ka zbuluar se i ka dhënë fund lidhjes vetëm pak muaj pasi dolën publikisht bashkë. Ata kanë reaguar me anë të disa postimeve në Instastory, të cilat lënë të kuptohet se ndarja ka ardhur nga Pranvera.

“Nuk kishin faj ato goca që thanë ti je akull… Gjithë të mirat në jetë!”, shkroi Pranvera krahas një fotoje të vetes, në të cilën shihet me një kurorë në kokë.

auto_arsim-abduli-pranvera-61629813222.jpg

 

Nga ana tjetër, Arsimi publikoi po ashtu një foto të vetes, të cilën e mbishkroi: “Për një moment ti ishe bota ime, por tani pyes veten se çfarë nuk shkon me këtë botë? Të uroj gjithë të mirat, lamtumirë!”.

auto_arsim-abduli-pranvera-11629813220.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024168491363525