INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Dua Lipa-s, edhe Rita Ora bën këtë reagim për performancën e Era Istrefit, shihni ç'i thotë [FOTO]

Pas Dua Lipa-s, edhe Rita Ora bën këtë reagim për performancën e Era Istrefit, shihni ç'i thotë [FOTO]

Publikuar më: 14:30 16-07-2018

Hapjen e finales së Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, ku Franca ka mposhtur Kroacinë me rezultat 4:2 janë ngjitur në skenë për ta bërë, këngëtarja shqiptare Era Istrefi me Will Smith dhe Nicky Jam me këngën “Live it Up”. Momenti i performancës së Era Istrefit në hapjen e finales së Botërorit ishte i paharrueshëm. Kështu u shpreh vet këngëtarja në një postim të fundit në Instagram.
”Ne performuam këngën e Kupës së Botës bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, moment i paharrueshëm”, ka shkruar këngëtarja shqiptare bashkëngjitur fotos së postuar.
Ajo mori shumë komente, ndër ata që u komentuan shumë ishte edhe ai i Dua Lipa-s. Këngëtarja shqiptare me famë botërore i ka komentuar jo vetëm një herë, por 3 herë në foto duke i thënë: Bravo Era!

36695906_2058dasdasda46650078222_4188307190567665664_n.jpg

Por nuk kishte si te mungonte dhe komenti i Rita Ores per suksesin e Eres. Ne fillim menduam se pse po qndron indiferente, teksa bente ‘like’ te profili i Will Smith, etj etj, por me ne fund reagoi edhe me nje kompliment per Era Istrefin.
"Keshtu vazhdo, jepi baby girl" shkruan Rita në anglisht duke vendosur e shoqëruar me puthje komentin e saj. Epo ndërkohë që të gjithë mendonin se Rita do qëndronte indiferente, komenti i saj na gezoi vërtet./intv.al/

rrrr.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0086550712585449
array(1) { ["section"]=> string(99) "pas-dua-lipa-s-edhe-rita-ora-ben-kete-reagim-per-performancen-e-era-istrefit-shihni-c-i-thote-65254" }