INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas intervistës Rudina i bëri 'gjëmën' Rinës, por ja VENDIMI që mori stafi i reperes [FOTO]

Pas intervistës Rudina i bëri 'gjëmën' Rinës, por ja VENDIMI që mori stafi i reperes [FOTO]

Publikuar më: 21:05 05-07-2019

Youtube bllokoi këngën 'Qikat' nga Rina dhe Adelina dhe arsyeja qënka Rudina! Si duket intervista e fundit e reperes në emisionin e moderatores së njohur i kushtoi bllokimin e këngës së saj.

Fotoja më poshtë tregon se arsyeja e bllokimit vjen nga “TV Klan”. Kjo me siguri ndodhi pasi 'On Records' mund t'i kenë dhënë të drejtë përdorimi të këngës, por në këtë moment kanali i TV e ka shenjuar videon e intervistës në Youtube si video me të drejtat e tyre dhe kështu ndodhi bllokimi i klipit zyrtar.

Screenshot_20190702-2021342-855x1024.jpg

Epo në këtë rast nuk di ç'të bësh: të qeshësh apo të 'qash', pasi reperja shkoi për promovim dhe i ndodhi 'gjëma'. Por si duket tashmë çdo gjë është kthyer në normlitet dhe klipi 'Qikat' ndodhet sërish në kanalin zyrtar të 'On Records' në YouTube dhe ju mund ta dëgjoni më poshtë./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.025063991546631
    array(1) { ["section"]=> string(92) "pas-intervistes-rudina-i-beri-gjemen-rines-por-ja-vendimi-qe-mori-stafi-i-reperes-foto-97961" }