INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga modelja ruse, Don Xhoni nis një lidhje të re (FOTO)

Pas ndarjes nga modelja ruse, Don Xhoni nis një lidhje të re (FOTO)

Publikuar më: 11:28 10-08-2022

Romanca me modelen ruse përfundoi e mesa duket Don Xhoni ka nisur tashmë një të re. Shkak i këtyre aludimeve është bërë një status në rrjete sociale.

Reperi ka publikuar foto nga një surprizë romantike, ku shihet një buqetë me trëndafila të kuq dhe tullumbace.

Vallë cila është vajza fatlume të cilës do t'ia dhurojë? Don Xhoni nuk ka dhënë më shumë detaje.

 -640-0-5-1660113621.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002249002456665