INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi i kapën MAT, Can Yaman konfirmon lidhjen me prezantuesen e famshme!

Pasi i kapën MAT, Can Yaman konfirmon lidhjen me prezantuesen e famshme!

Publikuar më: 20:33 04-02-2021

Pak kohë më parë, mediat italiane bënë të ditur se aktori Can Yaman është në një lidhje dashurie me prezantuesen italiane, Diletta Leotta. Gazeta ‘Chi’ publikoi foto ku dyshja shfaqeshin në momente private duke u puthur dhe përqafuar.

 -640-0-601c44a369fd0.jpg

 

Së fundmi, lidhja në fjalë është konfirmuar nga vetë Cani. Ai ka publikuar një foto pranë Dilettës në profilin e tij të Instagramit.

 -640-0-601c45d9818e5.png

“Çifti i rrezikshëm”, ka shkruar aktori krahas fotos. Dyshja kanë marrë urime të shumta nga ndjekësit.

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0050711631774902