INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi kaloi një divorc para dy muajsh, 'Kahramani' merr këtë vendim të rëndësishëm për ish-partneren e tij

Pasi kaloi një divorc para dy muajsh, 'Kahramani' merr këtë vendim të rëndësishëm për ish-partneren e tij

Publikuar më: 20:31 13-08-2019

Aktori turk Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan, u martuan dhe u bënë prindër për herë të parë brenda vitit 2018. Vetëm para dy muajsh ato i dhanë fund kësaj martese dhe nuk ishte menduar që mund të riktheheshin më bashkë.

Mirëpo aktori ka filluar pushimet në plazhin e Bodrumit në Turqi dhe siç po përflitet në media, ai nuk është vetëm. Bashkë me të është dhe djali i quajtur Kuzey dhe ish e shoqja Feyza. Vetëm para dy ditësh, çifti janë parë të kapur dorë për dore, çfarë na bën të mendojmë se ato po përpiqen të shpëtojnë martesën e tyre.

Edhe pas divorcit , çifti vazhdoi të takohej për hir të djalit. Këto takime siç duket kanë bërë të mundur që ato ta mendojnë dhe njëherë idenë e të qënurit sërish bashkë, përderisa ato po shijojnë pushimet ndërkohë që presin dhe të shpërngulen në një shtëpi të re.

-640-0-5d4f05a258de4.jpg

-640-0-5d4f0763ab9ed.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0027298927307129
array(1) { ["section"]=> string(109) "pasi-kaloi-nje-divorc-para-dy-muajsh-kahramani-merr-kete-vendim-te-rendesishem-per-ish-partneren-e-tij-100509" }