INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi kishte fshirë të gjitha fotot e Stormit, Kylie pozon sërish me të! Nuk do t’a besoni sa shumë ka ndryshuar vogëlushja!

Pasi kishte fshirë të gjitha fotot e Stormit, Kylie pozon sërish me të! Nuk do t’a besoni sa shumë ka ndryshuar vogëlushja!

Publikuar më: 21:54 09-08-2018

Pasi u frikësua pej disa kërcënimeve që mori për vogëlushen e saj, Kylie Jenner vendosi të fshinte të gjitha fotot ku dukej fytyra e Stormit.

Por me sa duket frika ka ikur dhe Kylie ka pozuar sërish me Stormin në disa foto mjaft artistike dhe të bukura.

Një ditë para ditëlindjes së saj, Kylie ka postuar në Instagram dy foto, dhe mund të shohim se Stormi është rritur kaq shumë!

Menjëherë Instagrami është mbushur plot me komente, një prej të cilëve ka qenë i mikeshës së ngushtë të Kylie, Jordyn.

“Duket fisk si babai i saj”, ka shkruar ajo në koment.

kylie.JPG

kylie1.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073800086975098
    array(1) { ["section"]=> string(126) "pasi-kishte-fshire-te-gjitha-fotot-e-stormit-kylie-pozon-serish-me-te-nuk-do-t-a-besoni-sa-shume-ka-ndryshuar-vogelushja-68019" }