INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi konfirmuan lidhjen, e dashura e Robert Berishës ka një ankesë publike për të!

Pasi konfirmuan lidhjen, e dashura e Robert Berishës ka një ankesë publike për të!

Publikuar më: 11:33 23-06-2022

Prej disa muajsh, Robert Berisha është një lidhje me Laureta Maqedonici. Lajmin e bëri publike vetë ai, duke treguar se bëhet fjalë për diçka serioze. Lidhja mes tyre duket se po shkon shumë mirë, madje biondina nga Prishtina është duke e shoqëruar Robertin në thuajse çdo mbrëmje muzikore.

Dyshja nuk ngurojnë herë pas here të ndajnë edhe foto të ndryshme në rrjetet sociale. Së fundmi, Laureta është ankuar pasi Roberti nuk e lejon të bëjë video. Ai shfaqet prapa saj duke bërë fytyra gazmore dhe të dy qeshin.

“S’të len me bo nje video”, ka shkruar Laureta.

b-3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025341510772705