INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi të shihni se çfarë vendimi ka marrë Rita Ora për prindërit e saj, me siguri do ta doni dyfish! [FOTO]

Pasi të shihni se çfarë vendimi ka marrë Rita Ora për prindërit e saj, me siguri do ta doni dyfish! [FOTO]

Publikuar më: 17:25 08-01-2019

Pasi të shihni se çfarë vendimi ka marrë Rita Ora për prindërit e saj, me siguri do ta doni dyfish! [FOTO] Rita Ora ka vendosur që shtëpinë e saj luksoze në Londër që kushton rreth 1.3 milion paund t’ua dhurojë prindërve të saj. Sigurisht që ky vendim ka lumturuar shumë prindërit e këngëtares shqiptare, të cilët nuk kanë ngurruar të publikojnë shpeshherë pamje nga brenda shtëpisë, që duket me të vërtetë shumë luksoze.

Screenshot_10-1.jpg

Screenshot_8-1-e1546955047565.jpg

 

 

Shtëpia është e përbërë nga 6 dhoma gjumi dhe nëna e Ritës, Vera, është kujdesur vetë për të gjithë dekorin e saj. Në të mbizotëron kryesisht stili retro, me mobilje shumë të veçanta dhe më së shumti bien në sy shkallët në ngjyrë ari.

Article Logic
Execution time: 0.0027709007263184