INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u përfol për ndarje nga Fero, një fans bëri bashkë në FOTO Arbenitën dhe Don Xhonin dhe këta te fundit REAGUAN kështu!

Pasi u përfol për ndarje nga Fero, një fans bëri bashkë në FOTO Arbenitën dhe Don Xhonin dhe këta te fundit REAGUAN kështu!

Publikuar më: 21:29 16-09-2020

Dhe që thoni ju, një fotomontazh nga fansat e Don Xhonit, ka bërë bashkë këtë të fundit dhe modelen e njohur Arbenita Ismajli.

Shpesh ndodh që fansat të bëjnë editime të tilla, por ky i fundit nuk i ka pëlqyer asnjërës palë.

Të dy kanë komentuar në postimin në fjalë dhe reperi ka kërkuar që kjo foto të fshihet, teksa Arbenita ka komentuar një emoji që nënkupton se ‘po vjell’ nga ky editim.

E megjithatë, fotoja nuk është fshirë, teksa shoqërohet nga mbishkrimi “Edhe femrën unë ta marr, e kam fanse”.

20200916_211821.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0080618858337402