INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Paska qenë pjesë e klipit të Butrint Imerit?! Tea zbulon projektin muzikor ku e kemi parë më parë!

Paska qenë pjesë e klipit të Butrint Imerit?! Tea zbulon projektin muzikor ku e kemi parë më parë!

Publikuar më: 12:33 16-07-2021

Tea Trifoni arriti që në kohë rekord të bëhet nga personat më të komentuar në Shqipëri.

Sot që është bërë e njohur çdo lëvizje e saj është në interes të publikut por Tea ka zbuluar një detaj interesant nga koha kur publiku e kishte parë por ishte e panjohur.

Në një bisedë me ndjekësit ajo është pyetur nëse ka qenë pjesë e videoklipit të Butrint Imerit, por ish-konkurrentja e ka mohuar një gjë të tillë duke zbuluar diçka tjetër.

Tea paska qenë pjesë e një videoklipi të një kënge popullore por nuk e zbuloi se ku dhe padyshim kurioziteti i ndjekësve për ta parë është shumë i madh.

Article Logic
Execution time: 0.0036609172821045