INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për inat të Morena Tarakut?! Marina shfaqet krah për krah me ish të dashurin e Kylie dhe na e paska mbajtur të fshehtë! [FOTO]

Për inat të Morena Tarakut?! Marina shfaqet krah për krah me ish të dashurin e Kylie dhe na e paska mbajtur të fshehtë! [FOTO]

Publikuar më: 08:45 24-04-2019

Para pak ditësh, Morena Taraku ka publikuar disa video ku shfaqej duke ndjekur nga afër koncertin e reperit me famë botërore, Tyga, i cili është edhe ish i dashuri i Kylie Jenner. Siç u pa dhe nga pamjet ajo po e shijonte në maksimum performancën e tij, ndërkohë që shihej shumë pranë reperit. Madje në një moment ajo u filmua nga Paparacët teksa qëndronte ballë për ballë TYGA-s dhe në një postim në instastory shkroi: “Fuck the paparazzi”.

fudk.png

 

E ndërkohë që këto foto e video të Morenës bënë xhiron e rrjetit, siç duket Marina Vjollca është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto “throwback” me anë të së cilës ka zbuluar se është takuar me reperin e famshëm amerikan, Tyga.

kg.png

 

Me siguri kjo foto është realizuar kur Marina dhe Getoari ishin me pushime në Miami dhe Los Angeles.

collagemtt.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015297889709473
    array(1) { ["section"]=> string(127) "per-inat-te-morena-tarakut-marina-shfaqet-krah-per-krah-me-ish-te-dashurin-e-kylie-dhe-na-e-paska-mbajtur-te-fshehte-foto-92159" }