INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përfundimisht ky muaj do të jetë më i keqi për këto shenja të HOROSKOPIT

Përfundimisht ky muaj do të jetë më i keqi për këto shenja të HOROSKOPIT

Publikuar më: 16:31 21-05-2020

Sikur të mos ketë ndodhur mjaftueshëm në kozmos, kjo është arsyeja pse këto shenja ka të ngjarë të ndjejnë më shumë tension këtë muaj:

AKREPI


Akrepë, lajmi i mirë është se nuk jeni vetëm në këtë. Lajmi i keq, megjithatë, sidoqoftë, është koha për t’u afruar me bashkëpunimet tuaja. Ndërsa normalisht ju pëlqen të bashkoheni me një mendje, trup dhe shpirt tjetër, Demi preferon t’i bëjë gjërat ndryshe.

Duke kapërcyer shtëpinë e shtatë të partneriteteve individuale, Dielli do të hedhë dritë mbi pjesët tuaja të pavetëdijshme dhe në hijet që normalisht i keni hedhur në marrëdhëniet tuaja.


SHIGJETARI


Është koha për të marrë përsipër përgjegjësinë e plotë për veprimet tuaja, Shigjetarë. Kjo mund të tingëllojë frikësuese, por si një bir i vërtetë i Jupiterit, keni tendencën të shkoni në mënyrën më të lehtë se sa duhet.

Një lidhje midis sundimtarit tuaj bujar planetar dhe Plutonit, megjithatë, do të sfidojë me siguri këtë mënyrë jetese, të rrezikshme, nëse nuk e keni marrë tashmë. Vihuni në punë.

PESHQIT

Jini të sinqertë me veten, Peshq. Perëndesha e dashurisë do të kalojë në shtëpinë e saj të katërt, në familjen dhe bazat e saj emocionale këtë muaj. Aq sa preferoni të ëndërroni dhe shkëputeni, ekziston diçka me të cilën duhet të përballeni ballë për ballë në shtëpi.


Si është marrëdhënia juaj me familjen tuaj? A jeni afër vëllezërve tuaj? Ky nuk është aspekti juaj më i mirë, kështu që përqendrohuni në përdorimin e mençur të energjisë tuaj këtë muaj.

Article Logic
Execution time: 0.0054199695587158