INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PLASI KEQ! ‘Majk ka rënë nga fiku’/ Tayna e kritikoi për karrierën, reperi e ofendon publikisht: Ni tranvestit m’ka…[FOTO]

PLASI KEQ! ‘Majk ka rënë nga fiku’/ Tayna e kritikoi për karrierën, reperi e ofendon publikisht: Ni tranvestit m’ka…[FOTO]

Publikuar më: 14:33 10-01-2020

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ishte e ftuar të shtunën në emisionin “Shiko kush luan”, ku mori pjesë në lojën “Paintball”. Gjatë kësaj loje reperja u pyet se cili reper “ka rënë nga fiku” dhe ajo zgjodhi Majkun. Kur u pyet më vonë se cili reper nuk pati fat në 2019 dhe i uron fat në 2020, Tayna zgjodhi sërish Majkun. “Është këngëtar i mirë, por ka nevojë me u ngrit”, tha Tayna për reperin. Por pas deklaratave të saj, Majk ka bërë një status që mendohet se i drejtohet Taynës. “Cfarë po thonë dicka se një tranvestit më ka sharë. Tranvestitet. E dini vetë”, ka shkruar reperi duke e shoqëruar postimin me disa emoji me lot. Më pas ai është penduar dhe i ka fshirë këto postime. 

puro.jpg

tre.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083420276641846
    array(1) { ["section"]=> string(121) "plasi-keq-majk-ka-rene-nga-fiku-tayna-e-kritikoi-per-karrieren-reperi-e-ofendon-publikisht-ni-tranvestit-m-ka-foto-103762" }