INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Plasi keq në studio, Mikela godet Erionin, gjuan mikrofonin dhe largohet nga studio!

Plasi keq në studio, Mikela godet Erionin, gjuan mikrofonin dhe largohet nga studio!

Publikuar më: 12:33 14-01-2022

Puntata e sotme e “Për’puthen” u përcoll me shumë tension.

Para se të zhvillohej takimi 4 minutësh i Erionit dhe Anës u transmetua një material që tregonte afrimitetin e madh të tyre në prapaskena.

Kjo nervozoi keq Mikelën, e cila me të përfunduar video u ngrit dhe goditi Erionin, më pas gjuajti mikrofonin në tokë dhe u largua nga studio.

Video Player
 
 
00:00
 
00:33
 
 

Erioni la takimin dhe i shkoi prapa Mikelës, e cila kishte shprehur pëlqim të madh për të duke thënë se nëse nuk del me Erionin nga emisioni do të dalë vetëm.

Article Logic
Execution time: 0.0046470165252686