INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po bëhet nami në rrjet: 'E pohojnë vetë ata, Fjorela dhe Fationi në një lidhje dashurie!'

Po bëhet nami në rrjet: 'E pohojnë vetë ata, Fjorela dhe Fationi në një lidhje dashurie!'

Publikuar më: 11:28 16-02-2021

Në 'Përputhen Prime' ishin të ftuar disa nga konkurrentët e larguar nga 'Përputhen 2' Fationi, Fjorela, Shqipja dhe Ana.

Bora ka pyetur Fjorelën se si ndihet duke qenë se la programin për një lidhje jashte.

“Jam shume e lumtur, jam shume mire”-tha Fjorela ndërkohë që dëgjohet nga Fatjoni:

”Fatjoni eshte shume i mire”- dhe shpërthejnë të qeshurat mes tij dhe Shqipes sikur duan të tregojnë diçka.

Por pyetja tjeter nga Elona Duro ishte a i ka bere partneri nje propozim ne diten e Shen Valentinit.

”Jo nuk eshte shume romantik e kam cik te eger por pershtatemi per dashurine”- ka thënë Fjorela dhe Elona pasi ka marrë përgjigjen ka thënë: “Po mire”.

Frazë e cila është përsëritur nga Fatjoni i cili ka kryqëzuar shikimin me Shqipen dhe kanë qeshur teksa Fjorela tregonte se i dashuri ishte i egër.

Kjo gjë bëri publikun dhe mediat online të mendojnë se i dashuri i egër i Fjoreles është personazh i njohur dhe ai është pikërisht Faton Kuqari. I cili një dite papritur pakuptuar vendosi të linte emisionin.

Rikujtojme se Fjorela dhe Fationi kanë bërë një takim në 'Perputhen' ku ky i fundit ka gatuar për të. Pas takimit Fjorela është shprehur se ka qenë takimi më i mirë që ka patur në Përputhen dhe më pas u largua…

fjorela-peto-fation-kuqari4555622262.jpg

Burimi: Kryefjala.com

Article Logic
Execution time: 0.010258913040161