INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po bën namin! Luana Vjollca po kthehet TREND nëpër botë dhe ndoshta se kishim imagjinuar as ne as ajo vetë! [FOTO]

Po bën namin! Luana Vjollca po kthehet TREND nëpër botë dhe ndoshta se kishim imagjinuar as ne as ajo vetë! [FOTO]

Publikuar më: 10:26 18-10-2019

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është një ndër femrat më të suksesshme të ekranit. Para pak javësh, ajo ka nisur me drejtimin e emisionit të saj ‘Shiko kush luan’, që pëlqehet shumë nga publiku dhe thyen rekord për shikueshmëri. Përpos emisionit, Luana ka lajmëruar dhe për një tjetër projekt gjigant, që është aluduar të jetë një album.

Mirëpo suksesi i padiskutueshëm është pikërisht emisioni. Para pak javësh njoftoi se ky emision është trending në disa vende nëpër botë dhe tashmë së fundmi na njoftoi se vazhdon të jetë sërish.

“Nuk kam fjale !!! 3 emisionet e para te #ShikoKushLUAN vazhdojne te jene NR 1 TRENDING ne te gjithe boten , FALEMINDERIIT SHQIPE”, shkroi Luana në këtë postim në INSTAGRAM.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092999935150146
    array(1) { ["section"]=> string(117) "po-ben-namin-luana-vjollca-po-kthehet-trend-neper-bote-dhe-ndoshta-se-kishim-imagjinuar-as-ne-as-ajo-vete-foto-102784" }