INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po Tea e dinte për lidhjen e saj me Andin?! Melisa bën veprimin që s’pritej dhe shuan kureshtjen e fansave!

Po Tea e dinte për lidhjen e saj me Andin?! Melisa bën veprimin që s’pritej dhe shuan kureshtjen e fansave!

Publikuar më: 15:38 03-05-2021

Andi dhe Melisa tashmë kanë konfirmuar lidhjen e tyre. Edhe pse u përfolën gjatë për lidhje të mundshme ata vendosen të mos e bëjnë publike deri pas videoklipit të këngës së Melises ku Andi ishte protagonist dhe kishin edhe skena me puthje.

Pas kësaj Melisa vendosi të postojëë një foto me Andin ku edhe tregoi fjalet e dashurisë për të e që Andi i komentoi në të njëjtën mënyrë duke mos lënë vend për dyshime.

Por së fundmi është Andi ai që postoi një foto me Melisën dhe vëmendjen e mori edhe shkrimi ”Me ty ndihem kaq plot e shtrenjta ime”.

Po Tea e dinte për lidhjen e tyre?

Sot një ndjekës e ka pyetur Tean rreth lidhjes së Andit dhe Melisës dhe ajo që nuk pritej është se Tea publikoi një video të Melisës:

“E dinte dhe gjithmonë na ka mbështetur. Nuk e di pse doni të na përçani kur nuk do të ekzistojë kurrë një përçarje. Gjithomë kemi qenë bashkë, gjithmonë na ka mbështetur. Në duhemi shumë”, janë këto fjalët e Melisës për Tean.

 

Article Logic
Execution time: 0.0061028003692627