INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Policia shqiptare në aksion, siç nuk e keni parë kurrë më parë [FOTO]

Policia shqiptare në aksion, siç nuk e keni parë kurrë më parë [FOTO]

Publikuar më: 13:04 11-09-2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë.

Gjatë vizitës së tij, kjo njësi speciale simuloi edhe një operacion, duke vënë në pah edhe aftësitë e tyre të fituara nga stërvitja e programit që ajo po zhvillon.

“Reforma në Drejtësi nuk mund të ketë sukses pa patur një Polici, e cila e zbaton atë. Është shumë e rëndësishme që Policia të ndjek me ritmin më të lartë, atë progres të madh që po bëhet në fushën e reformës në drejtësi për t’i garantuar asaj suksesin përfundimtar”, tha ndër të tjera Lleshaj.

p5.PNG

p4.PNG

p3.PNG

p2.PNG

p1.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003741979598999
    array(1) { ["section"]=> string(73) "policia-shqiptare-ne-aksion-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-me-pare-foto-102033" }