INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Preferon tipat me makina luksoze’, Sara shpërthen keq ndaj Princit: Zhigolo, helikopterin ta pagoi...

‘Preferon tipat me makina luksoze’, Sara shpërthen keq ndaj Princit: Zhigolo, helikopterin ta pagoi...

Publikuar më: 21:31 01-04-2021

Në “Përputhen” plasi keq sherri mes Sarës dhe Princit. Ky i fundit u shpreh se Sara ka në preferenca vetëm djemtë me makina luksoze.

Sara nuk e priti aspak mirë deklaratën e tij dhe shpërtheu në akuza të rënda. Ajo e quajti zhigolo dhe tha se takimin me helikopter ia kanë paguar. 

“Më mirë të jem materialiste se zhigolo si puna jote që ta paguajnë takimin me helikopter. Kush ta pagoi takimin me helikopter? Zhigolo! E ke luajtur shumë bukur rolin. Ik m, skandaloze”, i tha ajo.

Më pas u zbulua se helikopterin e kishte paguar Jasmina. Situata u nxeh shumë dhe në fund Princi doli nga studioja i revoltuar.

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010331153869629