INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prisni pak! Para këngës me Noizyn, Dhurata Dora paska gati edhe bashkëpunimin me reperin e famshëm shqiptar!

Prisni pak! Para këngës me Noizyn, Dhurata Dora paska gati edhe bashkëpunimin me reperin e famshëm shqiptar!

Publikuar më: 12:30 21-11-2020

Dhurata Dora di si të na surprizojë. Prej muajsh ajo dhe Noizy priten të sjellin një bashkëpunim, por si duket Dora e paska gati një tjetër këngë me një tjetër reper shqiptar. 

Këtë herë PRIVE raporton se këngëtarja do të sjellë një bashkëpunim me rreperin KIDDA.

Nuk ka asnje informacion shtesë si për këngen apo për datën e lançimit, por një gjë eshtë e sigurt, që do të jetë HIT.

Reperi ka pasur një verë mjaft të suksesshme HIT pas HIT-i dhe “J’ma pel Kidda” që na është bërë refren.

Ndërkohë që edhe Dhurata nuk ngelet pas me sukseset e këngëve të saj si Ferrari apo kënga me Azetin. 

Mezi presim bashkëpunimin e ri dhe urojmë që të mos jetë i fundit.

570x331_dr1605955138.jpg

Dhurata Dora di si të na surprizojë. Këtë herë PRIVE raporton se këngëtarja do të sjellë një bashkëpunim me rreperin KIDDA. Nuk ka asnje informacion shtesë si për këngen apo për datën e lançimit, por një gjë eshtë e sigurt, që do të jet HIT. Rreperi ka pasur nje verë mjaft të suksesshme pas kënges “J’ma pel Kidda” që na është bërë refren. Ndërkohë që edhe Dhurata nuk ngelet pas me sukseset e këngëve të saj si Ferrari apo kënga me Azetin. Mezi presim bashkëpunimin e ri dhe urojmë që të mos jetë i fundit

Article Logic
Execution time: 0.0053870677947998