INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Produksioni i “Për’puthen” e largoi pas fotove intime me vajzën misterioze?! REAGON Edi dhe të gjithë menduan se e konfirmoi!

Produksioni i “Për’puthen” e largoi pas fotove intime me vajzën misterioze?! REAGON Edi dhe të gjithë menduan se e konfirmoi!

Publikuar më: 23:30 14-09-2021

Disa pamje po qarkullojnë në rrjete sociale tregojnë Edin në një nga clubet e Tiranës ku shihet duke u argëtuar nën shoqërinë e një vajze misterioze, e cila nuk njihet nga prapa por duket se nuk është asnjëra nga konkurrentet e programit. Për këtë Madje për këtë veprim mendohet se atë e kanë përjashtuar dhe këtë e dëshmuan duke hequr nga ndjekësit Edin pas fotove intime.

Mirëpo si reagoi Edi pas publikimit të lajmit?!

Ai ka fshirë nga “bio” e tij profilin zyrtar të programit, duke na bërë të mendojmë për një konfirmim nga ana e tij. Çdo konkurrent vazhdon ta mbajë në “bio” emrin e programit, ndërsa Edi jo.

Të jetë larguar vallë apo thjesht pezullim?! Presim!/afterparty.al

Article Logic
Execution time: 0.0025970935821533