INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse vallë?! Pasi Tea hodhi dyshime për lidhjen e saj me Andin, Melisa merr vendimin DRASTIK, ja ç’ka bërë!

Pse vallë?! Pasi Tea hodhi dyshime për lidhjen e saj me Andin, Melisa merr vendimin DRASTIK, ja ç’ka bërë!

Publikuar më: 12:34 07-04-2021

Së fundmi Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes me Beartin e deri tek lidhja e fshehtë e Andit me një vajzë, që të gjithëve na shkon mendja vetëm tek Melisa. (SHIKO KETU).

Ndërsa sa i përket lidhjes fallco me Andin, ajo ka konfirmuar se ka qenë e gjitha një lojë dhe ka kërkuar falje për këtë gjë. Tea është shprehur e zhgënjyer për mënyrën se si reagoi Andi pas skandalit, duke u tërhequr dhe ja lënë asaj peshën e fajit. Ndër të tjera ajo ka zbuluar se ndërkohë që ishte në lidhje me Beartin, edhe Andi ishte në marrëdhënie me një vajzë tjetër. Tea nuk e ka thënë emrin e vajzës, por dyshimet janë të forta për Melisën. Në atë kohë, për të cilën Tea ka folur, Andi është folur vetëm për lidhje me Melisën.

Pas kësaj deklarate, kjo e fundit ka reaguar me një postim në InstaStory, ku ka shpërndarë një shprehje e cila shkruan: “Zemra ime është shumë e lodhur”.

post-1.jpg

 

Mirëpo ndërkohë që kjo deklaratë e Teas u interpretua sikur kishte të bënte me Melisën, kjo e fundit ka marrë një vendim të rendësishëm.

Krejt papritur, Melisa ka mbyllur Instagramin pa dhënë asnjë njoftim për fansat e saj të shumtë që ka gjeneruar.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092990398406982