INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Largohet nga emisioni?! Pasi u tha që është në lidhje me Andin, Melisa merr vendimin e PAPRITUR!

Largohet nga emisioni?! Pasi u tha që është në lidhje me Andin, Melisa merr vendimin e PAPRITUR!

Publikuar më: 10:33 04-02-2021

Melisa dhe Andi, ish konkurrenti i emisionit të njohur të përputhjes së çifteve, u vunë në qendër të vëmendjes për shkak të disa fotove që i bënë fansat të dyshojnë se mes tyre kishte diçka. Shkak u bënë dy foto, ku në njerën Melisa dhe Andi kishin në sfond një divan të njëjtë dhe një tjetër ku kishin të njëjtin kapuç. Ndërkohë, Melisa sqaroi ditën e djeshme se divani ishte rastësi, ndërsa kapuçin ja kishte dhënë ajo Andit, duke mohuar se mes tyre ka diçka. Por, sot ajo ka bërë një veprim të papritur, duke fshirë nga llogaria e saj të Instagram-it të gjitha fotot dhe videot që kishte nga emisioni “PërPuthen”. Arsyeja nuk dihet ende, por mbetet për tu parë.

 -640-0-601b18c4727e7.png

Article Logic
Execution time: 0.0084547996520996