INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohen mesazhet! Mbesa bukuroshe qorton Luana Vjollcën: Je bërë e fiksuar, si psikopate…[FOTO]

Publikohen mesazhet! Mbesa bukuroshe qorton Luana Vjollcën: Je bërë e fiksuar, si psikopate…[FOTO]

Publikuar më: 17:23 07-11-2019

Për shkak të punës dhe jetes së saj private, Luana Vjollca, është një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo gjithashtu është mjaft aktive në “Instagram”, aty ku numëron plot 1.6 milionë ndjekës.

Së fundmi, Luana ka publikuar në “Instastory” një bisedë që ka zhvilluar me mbesën e saj Jori Paloka në. Kjo e fundit i ka shkruar moderatores së njohur, pasi kishte parë një foto të saj në “Instastory” nga ambientet e punës duke punuar për emisionin “Shiko Kush LUAN”.

E biseda mes dy vajzave bukuroshe është bërë pikërisht rreth punës, pasi Jori e pyet se ç’po bën dhe Luana i thotë se po punon.

"Shpirt je bërë e fiksuar, a ke ndonjë ditë që thjesht nuk punon? Është gati mesnatë. Duhet edhe pushim. Se si e bën s'marr vesh. Shumë perfeksioniste. Edhe në mesnatë vazhdon punën. Çmenduri. Nuk bën kush kështu. Si psikopate", i shkruan mbesa Luanës.

Ndërsa moderatorja i thotë se i pëlqen të punojë. Jori i shkruan se është shumë krenare për të dhe është inspirim.

mid.jpg

Article Logic
Execution time: 0.013370037078857
array(1) { ["section"]=> string(100) "publikohen-mesazhet-mbesa-bukuroshe-qorton-luana-vjollcen-je-bere-e-fiksuar-si-psikopate-foto-103045" }