INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikoi këngën e re, Butrint Imerit i ndodh e papritura e bukur!

Publikoi këngën e re, Butrint Imerit i ndodh e papritura e bukur!

Publikuar më: 16:27 04-10-2021

Pa u lançuar zyrtarisht ishte bërë tashmë hit në “TikTok”, e dihej se kënga më e re e Butrintit do arrinte sukses të jashtëzakonshëm. Këngëtari ka ndarë në “Instagram” suksesin që po arrin kënga, e nuk bëhet fjalë vetëm për Shqipërinë.

Kënga është nr. 1 në “YouTube” në Shqipëri, Austri, Zvicër. Gjermani dhe Maqedoninë e Veriut. Në shtetin fqinj italian ndodhet në vend të 4.

 

“Dje u publikua në Spotify, sot mbi 500,000 streams! Ky është një tjetër rekord personal, duke u marr parasysh që ende kjo platformë nuk ka shumë përdorues shqiptar dhe është në rritje e sipër tek tregu ynë! Ju falenderoj nga zemra”, shkruan Butrinti në “InstaStory”. 

auto_kuku-300x4771633352339.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030081272125244