INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Qenke shtatzënë!' Fjoralba Ponari nuk përmbahet dhe ka dy fjalë për ndjekësen! [FOTO]

'Qenke shtatzënë!' Fjoralba Ponari nuk përmbahet dhe ka dy fjalë për ndjekësen! [FOTO]

Publikuar më: 14:31 08-08-2020

Një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar, Fjoralba Ponari, ka postuar së fundmi këtë super video, ku duket në top formë.

Mirëpo, jo të gjithë i shohin gjërat njësoj. Një komentuese i ka shkruar prezantueses: “Auu qenke shtatzënë”. Dhe si duket ky koment, aspak i këndshëm, nuk është pritur mirë nga Fjoralba, sikundër nuk do pritej mirë nga asnjë vajzë e thënë në këtë mënyrë.

 

Përgjigja që ajo i ka kthyer është padyshim për tu brohoritur, pasi sikundër shkruan Fjoralba ndër rreshta “ku e di ti që ajo se ka humbur një fëmijë apo ndoshta nuk bën dot kurrë fëmijë dhe merr shkrime të kësaj natyre nga njerëz si ti pa dy pare mend!”

Per njerezit si ti, lutem!
Ndoshta ai barku qe shikon ti eshte sps ajo goca aty mund te kete shtuar dozen e bukes, ndoshta stresi, ku e di ti qe ajo se ka humbur nje femije apo ndoshta nuk ben dot kurre femije dhe merr shkrime te kesaj natyre nga njerez si ti pa dy pare mend!
E kupton sa injorante dhe insensitive eshte ajo qe ke shkruar ?
Boll dolet ne konkluzione mbi mitren e tjeter kujt.

20200808_132356.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0092620849609375