INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama dhe Meta bashkë, por kush futet mes tyre [FOTOLAJM]

Rama dhe Meta bashkë, por kush futet mes tyre [FOTOLAJM]

Publikuar më: 11:59 12-06-2019

Festimet për nder të 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës që po mbahen në Prishtinë kanë bërë bashkë sot kryeministrin Edi Rama dhe presidentin Ilir Meta pavarsisht tensioneve politike që ka në vend.

Dy krerët e shtetit shqiptar, ndodhen në rresht të parë, por mes tyre është kryeparlamentari i Kosovës, ndërsa në cep qëndron zyrtari i DASH, Palmer, i cili pak ditë më parë kërcënoi hapur opozitën se do shpallet “non grata” në SHBA, nëse do ketë dhunë në protesta.

meta.PNG

Article Logic
Execution time: 0.016067028045654