INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rastësi apo fiksim? Këngëtarët shqiptarë s’po ndalojnë së përdoruri këtë TITULL për këngët e tyre! [VIDEO]

Rastësi apo fiksim? Këngëtarët shqiptarë s’po ndalojnë së përdoruri këtë TITULL për këngët e tyre! [VIDEO]

Publikuar më: 10:47 09-07-2019

Duket interesante, më e lehtë për t’u mbajtur mend dhe i përshtatet periudhës së verës. Është vënë re prej kohësh tashmë që këngëtarët shqiptarë i ka kapur pak “virusi latin” pasi shumë këngë të tyre kanë detaje latine.

Mirëpo e keni vënë re se disa tituj këngësh mbajnë titullin “Bella”? Duke filluar prej hitit të Butrint Imerit, ‘Bella’ që është dëgjuar mbi 43 milionë herë, shpesh na ka hasur të vërejmë tituj me po këtë emër dhe rasti i fundit është pikërisht Lindon ft Eni Koçi.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009343147277832
    array(1) { ["section"]=> string(108) "rastesi-apo-fiksim-kengetaret-shqiptare-s-po-ndalojne-se-perdoruri-kete-titull-per-kenget-e-tyre-video-98171" }