INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperi që bashkëpunoi me Era Istrefin i shpëton aksidentit ajror, por nuk iu besoi syve kur pa se sa njerëz donin vdekjen e tij [FOTO]

Reperi që bashkëpunoi me Era Istrefin i shpëton aksidentit ajror, por nuk iu besoi syve kur pa se sa njerëz donin vdekjen e tij [FOTO]

Publikuar më: 15:11 23-08-2018

Reperi i njohur amerikan është përballur me një histeri nga ndjekësit e rrjeteve të tij sociale pasi i shpëtoi mrekullisht një aksidenti ajror. Post Malone është surprizuar vërtet sesi kishte aq shumë njerëz që i “dëshironin vdekjen”.

Avioni i tij privat u detyrua të bënte një ulje emergjente, ndërsa reperi po udhëtonte për në Britani për të marrë pjesë në Festivalet Reading dhe Leeds. Avion ishte në fluturim nga Teterboro i New Jersey-t për në aeroportin e Lutonit, kur thuhet se i shpërthyen dy goma.

planestills2.jpg

Duke shkruar në “Twitter”, Malone falënderoi njerëzit për lutjet e tyre, por tha se nuk mund të besonte se sa njerëz i dëshironin vdekjen në këtë faqe interneti. Administrata Federale e Aviacionit konfirmoi se avioni i G-IV kishte zbritur në mënyrë të sigurt dhe do të hetonte incidentin. Ju kujtojmë se Post Malone dhe Era Istrefi kanë bashkëpunuar në remix-in e këngës "Bonbon" dhe ishte reperi ai që donte këtë remix.

post-malone-plane.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0081169605255127