INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperi shqiptar e quan Kejvinën ''Marilyn Monroe'', por se dinim që ka këtë marrëdhënie! [FOTO]

Reperi shqiptar e quan Kejvinën ''Marilyn Monroe'', por se dinim që ka këtë marrëdhënie! [FOTO]

Publikuar më: 14:33 18-02-2020

Kejvina Ktheva është rikthyer me postime të një foto të re në profilin e saj në Instagram. Gjëndet në Kaliforni dhe ka publikuar një foto shumë serioze nga çfarë jemi mësuar ta shikojmë shpesh Kejvinën. Nuk është një foto seksi por ama ka marrë shumë komente positive dhe ai që bie më shumë në sy është komenti i reperit Getinjo.

“Si Merilyn Monroe update” ka shkruar Gentinjo në krahë të fotos. Nuk e dinim që Kejvina gëzon një marrëdhënie miqësore me reperin.

fortnime.png

Article Logic
Execution time: 0.0039081573486328
array(1) { ["section"]=> string(94) "reperi-shqiptar-e-quan-kejvinen-marilyn-monroe-por-se-dinim-qe-ka-kete-marredhenie-foto-104232" }