INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora di si të çmendë fansat! Do ta besoni kur të shihni këto foto

Rita Ora di si të çmendë fansat! Do ta besoni kur të shihni këto foto

Publikuar më: 14:20 15-07-2018

Pas shfaqjes së saj në Vegas, Rita Ora ka ndarë me fansat dhe ndjekësit e saj në instagram disa foto nga një photoshot, ku duket me të vërtetë sensual dhe seksi.

Në fotografi Rita shihet me një body të bardhë, me flokët kaçurrela dhe duke buzëqeshur mjaft e lumtur për shfaqjen e saj.

“Gëzimi im kur ia dola të arrija në shfaqejn time në kohë, direct nga Vegas” , ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e fotos.

Menjëherë fansat e kanë komplimentuar atë për look-un e saj.

rita.PNG

rita1.PNG

rita3.PNG

 

Article Logic
Execution time: 0.0031158924102783
array(1) { ["section"]=> string(74) "rita-ora-di-si-te-cmende-fansat-do-ta-besoni-kur-te-shihni-keto-foto-65122" }