INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora e shkatërruar/ I dashuri e lë me pretekstin më të çuditshëm! [FOTO]

Rita Ora e shkatërruar/ I dashuri e lë me pretekstin më të çuditshëm! [FOTO]

Publikuar më: 10:17 06-03-2019

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, i ka dhënë fund romacës së saj më aktorin e njohur Andrew Garfield.

Sipas raportimeve të medieve rozë, ndërkomëtare, ka qenë aktori, ai i cili e ka marrë këtë vendim, me pretekstin se i duhej më shumë privatësi në jetën e tij dhe se Rita ishte e tepërt për momentin.

Lidhja e tyre ka përfunduar, pas katër muajsh lidhje dhe romacë "mediatike" sëbashku.

"Rita është copëtuar nga situata. Andreë u nda me të kohët e fundit dhe ishte e vështirë për të pasi kaluan shumë kohë së bashku. Ata kaluan Krishtlindjet së bashku dhe këngëtarja mendoi se gjërat po shkonin mirë mes tyre. Karriera e saj është gjithnjë e më shumë në rritje dhe e jeta e saj është në qendër të vëmendjes ndaj, ai i tha se donte një jetë më private",- tha një burim për The Sun.

Kujtojme që çifti është parë për herë të fundit sëbashku, në dhjetor duke shëtitur, dorëpërdorë në Primrose Hill, Londër.

rita_ora_dhe_i_dashuri_i_saj.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026068687438965