INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora injorohet keq nga familja KARDASHIAN mbrëmjen e djeshme, ja cfarë ndodhi [FOTO]

Rita Ora injorohet keq nga familja KARDASHIAN mbrëmjen e djeshme, ja cfarë ndodhi [FOTO]

Publikuar më: 17:10 12-11-2018

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ishte pjesëmarrëse mbrëmë në eventin “People Choice Awards”, e cila dha një performancë elektrizuese të këngës “Let You Love Me”. Por jo të gjithë kanë qenë të kënaqur dhe të interesuar për performancën e saj. Familja Kardashian e cila fitoi çmimin si ‘Reality Shoë më i mirë i vitit 2018’, e ka injoruar totalisht Rita Orën mbrëmë.

HollywoodLife ka shkruar se në momentin që kënëgtarja shqiptare është ngjitur në skënë, Kardashians e kanë çuar vëmendjen e tyre diku tjetër dhe të gjitha nuk po i kushtonin vëmendje asaj dhe performancës.


Vlen të rikujtojmë se Rita Ora dhe vëllai i motrave Kardashian, Rob kanë qenë të lidhur bashkë dhe janë ndarë pasi këngëtarja shqiptare e ka tradhëtuar atë, të paktën kështu ka shkruar Rob në vitin 2012.

rrrr.png

a494e23b-b190-4d9f-b8bf-6814406b478d-NUP_185094_0047.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0041029453277588